fbpx
Dunaharaszti fogászat suri fogtündér 08-01

Karrier

Jelenleg nincs megüresedett pozíciónk, tekintse meg oldalunk később!

Feladatok

  • Ügyfelek, páciensek tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatosan
  • Telefonos kapcsolattartás az új és meglévő Pácienseinkkel
  • Az ügyfelektől, páciensektől érkező kérdések/kérések megválaszolása, időpontok foglalásának folyamatos ellenőrzése
  • Szakterületen dolgozó call center munkatársakkal való közös munka
  • Ügyfélkérések, pácienskérések egyeztetése a társosztályokkal
  • Pácienskezeléssel járó adminisztráció pontos vezetése
  • Közreműködés protokollok és folyamatok kidolgozásában
  • A szakterületen belüli munkafolyamatok kialakítása, egyeztetése a többi szakterülettel
  • A szakterülethez tartozó informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások:

  • Ügyfél-kapcsolattartásban szerzett 1-2 éves tapasztalatot
  • Középfokú végzettséget
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
  • Excel program magabiztos használatát
  • Kiváló kommunikációs és szervező készséget
  • Ügyfélközpontú gondolkodást
  • Konfliktuskezelési készséget

Előnyt jelent, de nem elvárás:​

  • Társalgási szintű angol nyelvtudást szóban és írásban

Amit kínálunk:

  •  Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőséget
  • Biztos és kiszámítható munkarendet
  • Versenyképes fizetést

Munkavégzés helye:​

  •  Dunaharaszti

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban?

Várjuk érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a „Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Suri Fogtündér és Medical Orvosi Központnak, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Suri Fogtündér és Medical Orvosi Központ általi kezeléséhez. A Suri Fogtündér Kft. és a Suri Medical Kft. részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapján érheti el.

Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövőt a Suri Fogtündér és Medical Orvosi Központban!

Legyél te is a csapatunk tagja! Lehet pont téged keresünk!

Rendelőnk folyamatosan bővül és új szakterületeket indít.

Amennyiben azt gondolod beleillesz a csapatunkba jelentkezz hozzánk!

Kapcsolat

Vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

cím

2330 Dunaharaszti, Baktay Ervin tér 3.a
Recepció a Suri-ház emeletén található

bejelentkezés

nyitvatartás

Hétfőtől péntekig 8:00 -20:00-ig.

Kedves Pácienseink!

Ezúton szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy rendelőnkben néhány tételt érintő áremelés lesz február 1-től.

A mindennapjainkban érezhető általános infláció, a fogyóeszköz- és a rezsiköltségek emelkedése mellett szeretnénk lépést tartani a folyamatosan emelkedő bérigényekkel, hogy ezzel megtarthassuk jól képzett és megbízható munkatársainkat és továbbra is minőségi kiszolgálásban tudjuk Önöket részesíteni!

Köszönjük megértésüket!

Tisztelettel,

Suri Fogtündér és Medical Orvosi Központ